S námi finanční krizi zvládnete raz...dva

Výdělky

Pozor jestli chcete s tímto projektem pokračovat!?

Tak na každé stránce zapište jako referall: asonukarbis

       Důvody, proč to funguje

Otázka, která zajímá každého - Jak to funguje? Jednoduše. Dostanete zaplaceno za to, co někomu něco přinese. Nejzákladnějším a historicky prvního výdělku šlo dosáhnout sledováním reklam. Zde je princip jasný a pochopitelný - musíte nějakou dobu mít umístěnou na očích reklamu a za to dostanete zaplaceno. Další možností je příjem reklamních e-mailů, kdy vám přijde e-mail obsahující informace, nabídku či jiné komerční sdělení. Na konci e-mailu najdete odkaz, kterým příjem potvrdíte. Podívejte se jak na peníze za příjem e-mailů.

Další možností jak vydělat bez rizika jsou klikačky. Princip je podobný, opět dostáváte peníze za klikání a sledování reklam. Je to celkem časově náročné, ale vydělat si můžete také díky lidem, co jsou pod vámi.

      Výdělek kreativně

Tvůrčí činnostO reklamě ještě bude řeč, nyní ještě něco k další možnosti, jak peníze vydělat bez znalostí programování či tvorby www stránek. Můžete senechat zaměstnat. Práce je na internetu dost a tím myslím ovšem práci, kde skutečně něco vytváříte. Každou stránku někdo vytvořil, někdo musel napsat všechny texty. Vydělejte si prací, kdy budetepopisovat produky v e-shopu, psát texty na určité téma, schvalovat komentáře v diskusi, přidávat stránky do katalogů, nebo přidávat a popisovatvidea. Možností jak si vydělat internetem je opravdu hodně. 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.