S námi finanční krizi zvládnete raz...dva

HRY

Klikni na prase pro hru prasečí chřipka

 

Dogfight 2!!!! SUper letadlová střílečka pro fajn šmekry


Během první světové války proběhlo mnoho strhujících leteckých bitev, při nichž hrdinně padla na obou stranách spousta válečných letců. Populární postřehovka Dogfight 2 vám umožní zúčastnit se mnoha bojů, které se odehrály během tohoto globálního válečného konfliktu, který otřásl všemi hodnotami, které lidstvo do té doby uznávalo. Vaším úkolem bude v této neuvěřitelně poutavé hře, která se navíc vyznačuje velmi dobrou hratelností, svádět početné vzdušné souboje s přesilou letadel, které vás budou chtít nekompromisně poslat k zemi. Jedinou účinnou obranou je v takovéto prekérní situaci útok, takže nesmíte váhat ani vteřinu a neohroženě se pusťte do nelítostného boje. Díky již zmiňované báječné ovladatelnosti budete moci na obloze předvádět ty nejkrkolomnější manévry s jejichž pomocí můžete drtit nepřátelské letky. Pokud se vám však nebude dařit a palba soupeřových letadel vás bude zasahovat, tak počítejte s tím, že ovladatelnost vašeho nebeského oře bude stále složitější. Dogfight 2 je vynikající flashovou hrou, která upoutá nejen všechny milovníky letectví a válečné historie, ale i hráče, kteří si potrpí na dobré hratelnosti. 

Ovládá se:šipkami - ovládání letadla, mezerníkem – střelba, shift a ctrl – shazování bomb 

Pro hru likni na letadlo 

 zahraje si superhru Egypt puzzle 

 A niní si zahrajte super hru Air hockey

 

Někdo tuto hru zná jako stolní a věřte mi na pc je to o hodně 

 Praha - Je vaječná epidemie, která se rozmohla na mítincích ČSSD, ohrožením demokracie, jak varuje prezident Klaus, nebo neškodnou recesí?

Ať se přikláníte na jakoukoli stranu, jedno je jisté: házet předměty po lidech není slušné. Natož vajíčka.

Nabízíme vám proto jedinečnou možnost, jak českým politikům zasaženým vaječnou bouří nabídnout pomocnou ruku.

Pomozte jim v naší hře pochytat všechna vejce, která se na ně ze všech stran valí!

A známá hro pro ty ... no co jim bylo 40 let (protože tuto hru zažily)  

 

(nápověda se vám zobrazí kliknutím na tlačítko Nápověda)

 

 

 

 


 

Anketa

Kterou hru tu nechcete????(na odstranění min. 10 hlasů)

 A jestli si chceš zahrát známou hru arcane tak si klikni na lučištníka ok??? :D

Chcete být realitní makléř a vydělávat miliony peněz.Zde si můžete vyzkoušet!!!

 

Představte si, že začínáte se symbolickým finančním obnosem 100 dolarů a musíte si našetřit na luxusní dům za 10000. Jedinou vaší příležitostí je kupovat levné domy a následně se je pokusit prodávat za přiměřeně vyšší ceny. Dosáhnete na vysněnou rezidenci za méně než 10 let? ;) Hra má opravdu spád, takže se vám velké váhání vážně nevyplatí. Svět finančnictví totiž potřebuje obchodníky, kteří se dovedou rozhodovat během okamžiku! Realitní makléř je opravdovou lahůdkou pro všechny online hráče, tak neváhejte a vzhůru do obchodování!

Pro hru klikni na dollar!!

Totem Destroyer 2

 Vašim úkolem bude udržet hrací postavu naživu a zlikvidovat zadaný počet obrazců. Hra se ovládá myší a klávesou R můžete restartovat level.

start hry na obrázek

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.